ZARZĄD FUNDACJI

Agata Witkowska

Prezes Zarządu Fundacji 

Od 16 lat działa w sektorze organizacji pozarządowych. Jej praca skoncentrowana jest głównie na środowiskach najtrudniejszych, na środowiskach zagrożonych wykluczeniem społecznym lub już wykluczonych. Zrealizowała wiele projektów kierowanych do osób bezdomnych, więźniów, byłych więźniów i ich rodzin. Jest członkiem Mazowieckiej Terenowej Rady ds. Readaptacji i Pomocy Skazanym. Lubi nieść pomoc tam, gdzie nawet nie ma nadziei na poprawę sytuacji. Do zespołu fundacji YouCanFreeUs dołączyła w styczniu 2018 roku. Przeciwdziałanie handlowi ludźmi to kolejny trudny obszar, w którym chce stawać po stronie tych, którym ktoś chce zabrać to co zawsze było najcenniejsze w życiu - WOLNOŚĆ. 

Katarzyna Janicka

Wiceprezes Zarządu Fundacji

Absolwentka Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych, kierunek Finanse i Rozliczenia Międzynarodowe. W latach 1989-2008 przebywała  w Stanach Zjednoczonych. Od 2008 roku mieszka w Warszawie, gdzie przez kilka  lat prowadziła własną działalność gospodarczą. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia, który polega przede wszystkim na zdrowym sposobie myślenia i odżywiania. Prowadzone przez nią wykłady i szkolenia pomogły wielu osobom odnaleźć własną tożsamość i powołanie, a także stracić nadmierne kilogramy. Jest autorką książki „Potęga Prawdy”, w której proponuje odpowiedzi na najczęściej zadawane w życiu pytania natury egzystencjalnej.

Beata Marczak

Członek Zarządu Fundacji

Kobieta, która wymazała ze swojego słownika słowa „nie da się” i „niemożliwe”, bo jak twierdzi: „Wszystko jest możliwe". Do szczęścia potrzebuje ludzi. To właśnie bycie z innymi daje jej siłę napędową oraz motywuje ją do działania. Ma szczególny dar do nawiązywania relacji. W niezwykły sposób zaraża innych swoją radością i pasją życia. Jest prezesem Wrocławskiego Forum Kobiet, a na co dzień nauczycielką języka angielskiego w przedszkolu. Kocha pracować z dzieciakami i to z wzajemnością! Razem z mężem wychowuje czterech synów.

Motto życiowe: Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.  

Sujo John

Członek Zarządu, Założyciel YouCanFree.Us

Sujo John jest natchnionym mówcą, mieszka w Dallas, Texas. Urodził się w Kalkucie, w Indiach, karierę międzynarodowego mówcy rozpoczął po tragicznych zamachach z 11 września 2001 roku. Media z całego świata zainteresowały się jego historią; Sujo pojawiał się wielokrotnie w programach telewizyjnych w stacjach BBC, CBC, czy w prasie: Associated Press, New York Times, Washington Post, The Times - London, The National Post i w wielu innych czasopismach całego świata.

Zarażając swoją historią nadziei cały świat, Sujo John przemawiał do setek tysięcy ludzi podczas festiwali, na uniwersytetach, w kościołach, szkołach, podczas imprez sportowych, do pracowników firm z listy Fortune 500 i podczas lokalnych wydarzeń organizowanych w ponad 600 różnych miastach w całej Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji i Afryce.

Jego wielkim pragnieniem jest ujrzenie zakończenia procederu handlu ludźmi. Sujo John wierzy, że jest wezwany do tego, aby być katalizatorem, który wprowadzi kulturę sprawiedliwości na świecie. On i jego żona, Maria, są rodzicami trójki wspaniałych dzieci. 

Clarissa Drysdale-Anderson

Członek Zarządu, Dyrektor YouCanFree.Us

Clarissa jest inżynierem elektrykiem, ma dyplom magistra z zakresu strategii biznesowej i systemów informatycznych z London School of Economics (LSE) i Certyfikacji Przedsiębiorczości Społecznej nadany przez INSEAD Business School. Specjalizuje się w Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju i oddziaływania inwestycji. Clarissa ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach od bankowości przez telekomunikację na farmaceutykach skończywszy w Ameryce Łacińskiej, Europie, Australii i Indii. Jest także partnerem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa społecznego w Indiach.

Clarissa włada biegle językiem portugalskim, hiszpańskim i angielskim, a jej pasją jest podnoszenie świadomości w kwestiach związanych z handlem ludźmi poprzez świat mody i sztuki. Clarissa i jej mąż, Don, są rodzicami trójki dzieci. 

Kari Dingler

Członek Zarządu, Dyrektor YouCanFree.Us

Kari urodziła się i wychowała jako typowa dziewczyna w Teksasie. Ukończyła studia muzyczne i uwielbia grę na fortepianie. Gry na tym instrumencie zaczęła się uczyć, gdy skończyła 5 lat.

Kari pracowała w Radzie Narodowej Studenckiej Społecznej Organizacji Edukacyjnej w latach 2001-2007. Przez ponad 10 lat współpracowała z wieloma organizacjami humanitarnymi, zapewniając pomoc mentorską, doradczą, wsparcie w nauczaniu, oraz różne zasoby dla zaniedbanych dzieci oraz ich rodzin.

Pasją Kari jest móc widzieć jak przemienia się życie ludzi. Kari jest szczęśliwą żoną Marca i dumną mamą trójki dzieci. 

 RADA FUNDACJI

Krzysztof Jędrzejewski

Przewodniczący Rady

 

Ewa Becalik

Członek Rady

 

Edyta Trzaska

Członek Rady